Nano(&)BioMateriały – od teorii do aplikacji

Jak dojechać do miejsca obrad...
Akademickiego Centrum Kultury i Sztuki "Od Nowa"

 

Wyświetl większą mapę

 

Ogólny widok budynku

Wejście
 

 

Jak do nas dojechać z dworca... wykorzystując MZK w Toruniu

  • ...PKP Toruń Główny?
Po opuszczeniu dworca PKP głównym wyjściem kierujemy się do przejścia podziemnego (po prawej stronie od wejścia do budynku dworca). Przejście poprowadzi nas do ulicy Podgórskiej. Po wejściu po schodach znajdujemy się od razu na przystanku autobusowym. Wybieramy autobus linii 11 (kierunek: Koniuchy) lub 36 (kierunek: Plac Skalskiego). Wysiadamy na przystanku Od Nowa (6 przystanek linia 11, 5 przystanek linia 36). Interesujący nas budynek znajduje się po prawej stronie (niski szary budynek), na ścianie którego znajduje się napis: Od Nowa.
  • ...PKP Toruń Wschodni?
Po opuszczeniu dworca PKP głównym wyjściem kierujemy się w prawo. Możemy wybrać przystanek w pobliżu dworca (autobusy linii 34 lub 40 (kierunek: Plac Skalskiego)) lub kierujemy się w stronę przejścia podziemnego. W połowie jego długości znajduje się wyjście na przystanek tramwajowy (tramwaj linii 4 (kierunek: Uniwersytet)) lub wychodzimy po drugiej stronie ulicy gdzie znajduje się przystanek autobusowy (autobus linii 26 (kierunek: Plac Skalskiego)). Wysiadamy na przystanku Od Nowa (11 przystanek tramwaj linii 4, 8 przystanek autobusy linii 26 i 40, 11 przystanek autobus linii 34). Interesujący nas budynek znajduje się po prawej stronie (niski szary budynek), na ścianie którego znajduje się napis: Od Nowa.
  • ...PKP Toruń Miasto?
Po opuszczeniu dworca PKP głównym wyjściem kierujemy się w lewo do skrzyżowania z sygnalizacją świetlną. Do Wydziału dojedziemy tramwajem z przystanku po lewej stronie (bliżej mostu kolejowego). Wsiadamy do tramwaju linii 1 (kierunek: Uniwersytet). Wysiadamy na przystanku Od Nowa (9 przystanek). Interesujący nas budynek znajduje się po prawej stronie (niski szary budynek), na ścianie którego znajduje się napis: Od Nowa.
  • ...PKS Dworzec autobusowy?

Po opuszczeniu dworca PKS kierujemy się w prawo do i skręcamy w najbliższą ulicę w lewo (ul. Odrodzenia) po przejściu kilkuset metrów skręcamy w pierwsza ulicę w lewo gdzie znajduje się centrum przesiadkowe 'Aleja Solidarności'. Wybieramy tramwaj linii 1 (kierunek: Uniwersytet). Wysiadamy na przystanku Od Nowa (6 przystanek). Interesujący nas budynek znajduje się po prawej stronie (niski szary budynek), na ścianie którego znajduje się napis: Od Nowa.

Konferencja w Toruniu